مقالات مختلف رزمی

منشور اخلاقی کونگ فو کاران ما کونگ فو کاران سراسر ایران براین باوریم که: با استعانت از پرودگار یکتا برای گسترش تندرستی جسم وروح وخصوصیاتی از جمله نیکو کاری، اطاعت، مسئولیت پذیری، صداقت، نوع دوستی، همکاری، شجاعت، و قاطعیت، جهت ساختن جوانان ایران اسلامی تلاش نماییم. به تاٌسی از مولای متقیان حضرت علی (ع) حمایت از ضعفا و کمک به مستمندان را همواره سرلوحه فعالیت خود قرار داده و سیره و راه و روش آن امام را الگو و سر مشق زندگی خویش قرار دهیم. پیشکسوتان، پهلوانان، اساتید و قهرمانان الگوهای ارزشی و اخلاقی ورزش هستند و مظهر اقتدار، جوانمردی،…

 هیدروتراپی به عنوان آب درمانی در گذشته توسط ایرانی ها وژاپنی ها .مصری ها و یونانی ها با توجه به خواص بسیار اب درمانی مورد توجه بوده و به فراوانی استفاده میشده است.

  ۱ـ یک مبارز به هیچ گروهی تعلق ندارد:گرچه او برای انجام هنرهای رزمی نهاد یا موسسه ای خاص دارد

 الف – افزايش استقامت : بهترين راه افزايش استقامت دويدن يا شنا كردن روزانه به مدت 30 دقيقه با ضربان قلب چربی

  چه تعداد از شما پیش از شروع ورزش های روزانه خود حرکات کششی انجام میدهيد؟

  برخی از ورزشکاران از اهمیت رعایت ترتیب در انجام حرکات ورزشی بی اطلاعند. هنگام انجام تمرینهای کششی

 ماه مبارك رمضان، ماه خیر و بركت، ماه انسان ساز و ماه نزول بركات است كه هرچه انسان كامل تر باشد .

 پيـش از اقـدام بـه فـعاليت هـاي ورزشـي بـايد بدن را طي مراحلي براي حداكثر نتيجه و به حداقل رساندن آسيبهاي جسمي آماده ساخت. هر برنامه ورزشي داراي 2 مرحله بسيار با اهميت و ضروري ميباشد:

 دانشگاه تگزاس طبق یك مطالعه نشان داد؛ مصرف توأم غذهای غنی از كربوهیدارت و پروتئین در یك فرد ورزشكار، باعث افزایش بیشتر استقامت او نسبت به زمانی می شود كه فقط كربوهیدرات دریافت كند.

 خیلی از ورزشکاران از اینکه موقع تمرین انرژی لازم را ندارند و نمی توانند از حداکثر توانشان بهره ببرند، شکایت دارند.

شروعقبلی12بعدیپایان
صفحه1 از2

حدیث

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

اوقات شرعي


    
  اذان صبح
  طلوع خورشید
  اذان ظهر
  غروب خورشید
  اذان مغرب
اوقات به افق :    

فرم ورود به سایت